Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS  Į VISUS LIETUVOS MIESTUS, o taip pat ir į Užsienį!!!

- Prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje nuo 20 eur   visada NEMOKAMAS ir ypatingai greitas,  beveik visas prekes turime sandelyje. Išsiuntimas dažniausiai užtrunka 1-2 d.d., priklausomai nuo užsakytos prekės.

- Užsakymo siuntimo kaina iki 20 eur kainuoja 2 eur.

- Atsiskaitymas grynaisiais Jūsų pašto skyriuje kainuoja 3 eur.

- PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ - prekes galime pristatyti taip pat ir į bet kurią kitą šalį. Dėl pristatymo į užsienį prašome kreiptis el. paštu info@boom24.lt

- Apmokėjimo patvirtinimas, užsakymo vykdymas, paruošimas ir pristatymas bendrai trunka 1-8 darbo dienas.

- Prekės pristatomos - registruotu paštu, todėl Jūsų siunta niekur nedings ir bus saugiai pristatyta, Lietuvoje gausite SMS žinutę apie Jūsų siuntą bei papildomai atsiunčiame unikalų siuntos numerį, kurio pagalba galėsite stebėti kaip keliauja siunta per (www.post.lt).

- Jei Jums prekė reikalinga atitinkamai dienai, prašome informuoti mus iš anksto prieš suformuojant užsakymą ir prieš jį apmokant, kad įsitinkintumėte, kad tikrai gausite laiku.

- Siuntinius iki 1 kg pašto darbuotojai pristato į namus, jei Jūsų neranda vietoje - palieka pranešimą Jūsų pašto dėžutėje ir siuntinį galite atsiimti Jūsų rajono priklausančiame pašto skyriuje.

- Sunkesnius nei 1 kg siuntinius, reikia atsiimti Jūsų rajono priklausančiame pašto skyriuje.

Rašyk
Skambink