• JUODOS LAKUOTOS KLASIKINĖS BALERINOS
  • JUODOS LAKUOTOS KLASIKINĖS BALERINOS
  • JUODOS LAKUOTOS KLASIKINĖS BALERINOS
  • JUODOS LAKUOTOS KLASIKINĖS BALERINOS
  • JUODOS LAKUOTOS KLASIKINĖS BALERINOS

Prekės kodas: BALONOS546819550

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Madingi ir stilingij juodos spalvos pavasario/vasaros/rudens bateliai- balerinos. Puikiai tiks prie kelnių ir džinsų, taip pat prie suknelių.

Detalės: eko oda, be kulno.

Dėmėsio ! Balerinos yra mažintos vienu dydžiu, užsisakius 39 dydį ant paduko bus nurodytas 40,  atitiks realų užsakomą 39 dydį.Atitinkamai ir su kitais dydžiais.

€19.00

Pateikta lentelė yra informacinio pobūdžio. Perkant rekomenduojame rinktis tokį batų dydį, kokį įprastai avite.

Dydis Vidpadžio ilgis
35 23 cm
36 23,5 cm
37 24 cm
38 24,5 cm
39 25 cm
40 26 cm
41

26,5 cm

Vidpadžio ilgis yra lygus pėdos ilgiui. Matuojant savo pėdą, viso pado ilgis gali būti ilgesnis 0,2-1,0 cm priklausomai nuo batų priekio (priekio formos). Renkantis dydį reikia atkreipti dėmesį į pėdos plotį. Labai siaura pėda slinksis į priekį, o per plati gali apriboti kojos įkišimą į batą. Batai yra matuojami pagal standartinį vidpadžio ilgį.

PATARIMAS: Jei norite tiksliai sužinoti savo pėdos ilgį ir palyginti jį su vidpadžio išmatavimais, matuokite atstumą nuo kulno iki nykščio viršaus. Siekiant tiksliausių išmatavimų, matuojant padėkite pėdą ant popieriaus lapo ir pieštuku pažymėkite savo kulno ir nykščio pradžią bei gautą atstumą tiksliai išmatuokite. Yra ir kitas būdas, daug paprastesnis, bet neką blogesnis – tiesiog išimkite vidpadį iš savo jau turimos avalynės ir jį išmatuokite.

 
Rašyk
Skambink