• DŽINSINIAI LAISVALAIKIO BATELIAI SU PLATFORMA
  • DŽINSINIAI LAISVALAIKIO BATELIAI SU PLATFORMA
  • DŽINSINIAI LAISVALAIKIO BATELIAI SU PLATFORMA
Naujiena
Nemokamas ir greitas pristatymas Lietuvoje 1-2 d.d.

Prekės kodas: Jeans9143

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Detalės: Aukštos kokybės džinso pluoštas. Patogi lengva guminė paltforma  du vidiniu paauktšinimu. Padas 2 cm, vidinė platforma 5 cm, aulo plotis reguliuojams raišteliais. Džinsas labai elastingas, todėl tiks ir platesnėms kojytėms.

€33.00

Pateikta lentelė yra informacinio pobūdžio. Perkant rekomenduojame rinktis tokį batų dydį, kokį įprastai avite.

Dydis Vidpadžio ilgis
35 23 cm
36 23,5 cm
37 24 cm
38 24,5 cm
39 25 cm
40 26 cm
41

26,5 cm

Vidpadžio ilgis yra lygus pėdos ilgiui. Matuojant savo pėdą, viso pado ilgis gali būti ilgesnis 0,2-1,0 cm priklausomai nuo batų priekio (priekio formos). Renkantis dydį reikia atkreipti dėmesį į pėdos plotį. Labai siaura pėda slinksis į priekį, o per plati gali apriboti kojos įkišimą į batą. Batai yra matuojami pagal standartinį vidpadžio ilgį.

PATARIMAS: Jei norite tiksliai sužinoti savo pėdos ilgį ir palyginti jį su vidpadžio išmatavimais, matuokite atstumą nuo kulno iki nykščio viršaus. Siekiant tiksliausių išmatavimų, matuojant padėkite pėdą ant popieriaus lapo ir pieštuku pažymėkite savo kulno ir nykščio pradžią bei gautą atstumą tiksliai išmatuokite. Yra ir kitas būdas, daug paprastesnis, bet neką blogesnis – tiesiog išimkite vidpadį iš savo jau turimos avalynės ir jį išmatuokite.

   

 
Informacija
Papildoma specifikacija Mėlyna
Informacija apie batus
Batų pasirinkimas Vasara
Rašyk
Skambink