• Juodi sandalai ant  patogios platformos
  • Juodi sandalai ant  patogios platformos
  • Juodi sandalai ant  patogios platformos
Naujiena

Prekės kodas: PLAT247799929

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Stilingi ir kokybiški sandalai . Puikiai tiks laisvalaikiu, atostogaujant, taip pat prie suknelių, kelnių ir džinsų. Platformos aukštis 2,5 - 4 cm.

Sudėtis: kokybiška tinklelio tekstilė, aulo plotis reguliuojamas, užkulnis su gumyte, todėl nebūtina atsegti, padas guminis ir lankstus su išlenkimu pėdai.

 

€26.00

Pateikta lentelė yra informacinio pobūdžio. Perkant rekomenduojame rinktis tokį batų dydį, kokį įprastai avite.

Dydis Vidpadžio ilgis
35 23 cm
36 23,5 cm
37 24 cm
38 24,5 cm
39 25 cm
40 26 cm
41

26,5 cm

Vidpadžio ilgis yra lygus pėdos ilgiui. Matuojant savo pėdą, viso pado ilgis gali būti ilgesnis 0,2-1,0 cm priklausomai nuo batų priekio (priekio formos). Renkantis dydį reikia atkreipti dėmesį į pėdos plotį. Labai siaura pėda slinksis į priekį, o per plati gali apriboti kojos įkišimą į batą. Batai yra matuojami pagal standartinį vidpadžio ilgį.

PATARIMAS: Jei norite tiksliai sužinoti savo pėdos ilgį ir palyginti jį su vidpadžio išmatavimais, matuokite atstumą nuo kulno iki nykščio viršaus. Siekiant tiksliausių išmatavimų, matuojant padėkite pėdą ant popieriaus lapo ir pieštuku pažymėkite savo kulno ir nykščio pradžią bei gautą atstumą tiksliai išmatuokite. Yra ir kitas būdas, daug paprastesnis, bet neką blogesnis – tiesiog išimkite vidpadį iš savo jau turimos avalynės ir jį išmatuokite.

 
Informacija
Papildoma specifikacija Rožinė
Informacija apie batus
Batų pasirinkimas Vasara
Rašyk
Skambink